HOŞGELDİNİZ

--------------------------

AnasayfaAnasayfa  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Mohammed resmen Oftaş'ta

YazarMesaj
vincenty15
Admin
Admin

MesajKonu: Mohammed resmen Oftaş'ta   Salı Tem. 08, 2008 4:21 am

Gençlerbirliği OFTAŞ Spor, Kıbrıs Rum Kesimi takımlarından Famogusto'da forma giyen Mısırlı stoper Amir Azmy Mohamed ile 2 yılı opsiyonlu 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Emek'teki kulüp binasında gerçekleştirilen imza töreninde konuşan başkan Turgay Kalemci, Mısırlı oyuncuyu uzun süredir izlediklerini belirterek, ''Kendisi defansta ve orta sahada toparlayıcı bir özelliğe sahip. Transfer politikamıza uygun bir oyuncu. Bu sene hedef, Avrupa kupalarına katılmak. Amir'den çok umutluyum. Ümit ediyorum, göstereceği performansla elimizde tutamayacağımız bir futbolcu olacak'' dedi.

Ankara'da ve Gençlerbirliği OFTAŞ Spor'da olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade eden Amir Azmy Mohamed ise ''Futbol hayatım boyunca çok fazla konuşmayı sevmedim. Kulübüme faydalı olacağım. Kendi karakterimle Türk futboluna faydalı olmaya çalışacağım'' diye konuştu.

25 yaşındaki Mısırlı futbolcu, transfer öncesinde Türk futbolu hakkında Ahmed Hassan, Ayman ve El Saka gibi oyunculardan bilgiler aldığını belirterek, ''Mısır ve Türk futbolu yakın karakterlere sahip. Milli takımınızın Avrupa Futbol Şampiyonası'nda gösterdiği performansla Türkiye'de üst düzey futbol oynandığını gördüm. Daha önce Yunan ekibi PAOK ve Kıbrıs Rum Kesimi takımında forma giydim'' diyerek sözlerini tamamladı.

Bu arada, daha önce saat 11.00'de yapılacağı açıklanan imza töreni, Mısırlı oyuncunun tahlil işleminin uzaması nedeniyle yaklaşık 35 dakikalık gecikmeyle başladı.

-GENEL KURUL ERTELENDİ-

Öte yandan, Gençlerbirliği OFTAŞ Spor Kulübü'nün yarın yapılacağı duyurulan olağan genel kurulunun bir hafta ertelenebileceği bildirildi.

Kulüp başkanı Turgay Kalemci, yarın (A) Milli Takım'ın Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Almanya ile yarı finalde yapacağı maçı izlemek üzere İsviçre'nin Basel kentine gideceğini, büyük olasılıkla çoğunluk sağlanamayacağı için de genel kurulun 2 Temmuz Çarşamba gününe erteleneceğini söyledi.

Mohammed resmen Oftaş'ta
1 sayfadaki 1 sayfası